Skip to main content

Czy można nauczyć się języka angielskiego w kilka miesięcy? Oczywiście, że tak, ale wszystko zależy od Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Możesz wybierać kursy indywidualne, grupowe, biznesowe, Princeton oferuje również kursy językowe dla firm. Chcesz podszkolić swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, przygotować się do egzaminów i zdobycia certyfikatów międzynarodowych, a może dopiero rozpoczynasz naukę języka obcego? Okazuje się, że pandemia koronawirusa, chociaż oczywiście wykazuje szereg negatywnych skutków, to może zostać wykorzystana korzystnie, właśnie do nauki i rozwoju osobistego.

Kursy i szkolenia w czasie pandemii

Chociaż rządowe obostrzenia i wprowadzane kolejne lockdowny wywołały spory kryzys w polskim szkolnictwie, to branża szkoleniowa nie odczuła negatywnych skutków. Wręcz przeciwnie, oferując kursy językowe dostosowane do nowych warunków, te spotkały się z ogromnym zainteresowaniem chętnych osobistego rozwoju. Praca zdalna, izolacja społeczna, ale też kryzys na rynku pracy w różnych branżach spowodowały, że przeciętny pracownik zaczął się dokształcać. Wpływ na to ma nie tylko większa ilość czasu wolnego, ale również chęć podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych. Należy zwrócić uwagę, że rynek pracy stał się coraz bardziej wymagający, a ogólnoświatowy kryzys gospodarczy wywołuje szereg dodatkowych warunków, jakie muszą spełniać pracownicy.

Kursy online, indywidualne, w małych grupach

Wykorzystaj czas na skuteczną naukę języka angielskiego. Dopasuj kurs wedle swoich indywidualnych potrzeb i kompetencji. Zapisz się na kurs online albo kurs indywidualny w siedzibie akademii. Możesz też skorzystać z kursów w małych grupach, organizowane są również kursy dla firm. Bez względu na wybór konkretnego rodzaju kursu językowego, masz pewność zachowania optymalnych środków ostrożności, w tym dystansu społecznego i zachowania niezbędnych zasad higieny i bezpieczeństwa w obliczu pandemii koronawirusa. Przygotuj się na nowe warunki na rynku pracy. Wykorzystaj ten czas na własny rozwój i zdobywanie kolejnych kompetencji. Dzięki temu już niedługo będziesz wspinać się po kolejnych szczeblach zawodowej kariery.

Leave a Reply