Skip to main content

Chcesz się uczyć w swoim tempie?

Zajęcia indywidualne są dostosowane do potrzeb każdego kursanta pod względem programowym oraz terminowym:

  • Intensywność zajęć oraz czas trwania szkolenia dostosowane są do wymagań klienta.
  • Na podstawie analizy potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań Klienta opracowywane są optymalne „szyte na miarę” rozwiązania organizacyjne oraz programowe.
  • Przed rozpoczęciem szkolenia dokonywana jest 3-etapowa analiza potrzeb:
    – określenie poziomu poprzez test kwalifikacyjny,
    – bezpłatna rozmowa kwalifikacyjna z metodykiem: określenie poziomu oraz indywidualnych potrzeb językowych oraz celów szkolenia,
    – bezpłatna lekcja próbna z lektorem: dobór programu oraz materiałów.

Dostępne kursy

Poziomy:

A1 –> C1

KURSY OGÓLNE

LEKTOR POLSKI

Wprowadzamy oraz doskonalimy praktyczną umiejętność komunikacji w środowisku pracy. Wykorzystujemy zarówno materiały do nauki języka ogólnego jak i języka fachowego związanego z różnymi dziedzinami biznesu, co sprawia, że uczący się szybko nabierają biegłości w posługiwaniu się językiem na polu zawodowym.

Poziomy:

B1 –> C2

KURSY KONWERSACYJNE

NATIVE SPEAKER

Nacisk kładziony jest na komunikację, praktyczne wykorzystanie słownictwa oraz zdobycie pełnej biegłości językowej. Każde spotkanie przyjmuje formę dyskusji lub też prowadzone jest innymi metodami aktywizującymi mówienie przystosowanymi do poziomu uczestników. Stwarzamy możliwości rozwoju języka w autentycznych sytuacjach codziennych i zawodowych poprzez zastosowanie metod: „case study” oraz „problem solving activities”.

Poziomy:

B1 –> C1

KURSY SPECJALISTYCZNE

LEKTOR POLSKI / NATIVE SPEAKER

BUSINESS ENGLISH, FINANCIAL, TECHNICAL, LEGAL, IT, MEDICAL itp..
Przeznaczone dla osób pragnących poznać lub poszerzyć znajomość terminologii oraz zastosowania języka fachowego z zakresu: prawo, bankowość, finanse, medycyna, logistyka, handel, marketing, turystyka, technika, informatyka, itp. Aby urozmaicić proces szkolenia oprócz specjalistycznych podręczników bazowych wykorzystywane są różnego rodzaju materiały dodatkowe tj. fragmenty artykułów z prasy oraz literatury fachowej, wycinki z magazynów, wydruki stron internetowych, reklamy, fragmenty wiadomości, case studies.

Poziomy:

B2 –> C2

KURSY PRZYGOTOWAWCZE DO EGZAMINÓW

LEKTOR POLSKI

FCE, CAE, CPE, TOEFL, LCCI, BEC, TOLES itp.,
Nastawione na zebranie, uzupełnienie wiedzy na odpowiednim poziomie oraz na zapoznanie ze strukturą danego egzaminu, jego wymogami, typami pytań. Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręczniki oraz testy i autentyczne materiały egzaminacyjne.

Zapytaj o ofertę:

Dostępne kursy

Nie znalazłeś/-aś interesującego Cię kursu/terminu?

Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami w tej sprawie: biuro@princeton.pl

KONTAKT

Kopernika 34
00-336 Warszawa

tel. 22 126 26 26
biuro@princeton.pl

Metro Nowy Świat

WIĘCEJ