Skip to main content

Czy wiesz, że już w co trzecim ogłoszeniu o pracę jednym z obowiązkowych warunków zatrudnienia jest znajomość języka obcego? Najbardziej pożądany wciąż jest język angielski, język świata, który uznawany jest już za powszechnie obowiązujący. Zwiększ swoje szanse na zdobycie pracy marzeń. Ucz się języka obcego i uzyskuj potwierdzające Twoje umiejętności międzynarodowymi certyfikatami. Sprawdź, co oferuje Akademia Językowa Princeton.

Specyfika nauczania w Princeton

Certyfikaty są potwierdzeniem Twoich umiejętności językowych. Skorzystaj z kursu, który zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb ze szczególnym uwzględnieniem wymagań biznesowych. Stawiamy na kompleksową naukę, która uwzględnia cztery kluczowe czynniki: mówienie, pisanie, słuchanie oraz czytanie. Co istotne, po każdym zakończonym semestrze kursant podchodzi do egzaminu, którego pozytywny wynik nagradzany zostaje certyfikatem Princeton Language Academy.

Wartość międzynarodowych certyfikatów

Nie ma wątpliwości, że uzyskanie międzynarodowego certyfikatu językowego jest przepustką do lepszego zatrudnienia i to nie tylko na rynku lokalnym. Warto zauważyć, że formalnie rzeczywiście są potwierdzeniem kompetencji, umiejętności i zawodowych kwalifikacji zawodowych pracownika, tym bardziej jeśli dokumentują znajomość języka obcego w zakresie biznesowym dla danej branży.

To jednak nie wszystkie zalety posiadania certyfikatów językowych. Dla pracodawcy są one potwierdzeniem chęci rozwoju zatrudnionego, jego motywacji, zaangażowania w zakresie dążenia do celu oraz ambicji.

Przewaga w procesie rekrutacyjnym

Okazuje się, że językowe certyfikaty biznesowe dają ogromną przewagę, jeśli pod uwagę weźmiemy konkurencję w ramach ubiegania się o konkretne stanowisko pracy. Są nierzadko podstawowym warunkiem przyjmowania na stanowisko wyższego szczebla, Co istotne, certyfikaty biznesowe stanowią ogromną wartość dla pracy w konkretnych sektorach rynku. Dla pracowników są podstawą nie tylko w ramach otrzymania określonej posady, ale również pozwalają negocjować warunki zatrudnienia na te bardziej korzystne.

Leave a Reply