„Naszym celem było stworzenie szkoły językowej, innej niż wszystkie, miejsca, w którym wszyscy poczują się wyjątkowo, gdzie panuje atmosfera odpowiednia do nauki, pracy i nie tylko. Misja Princeton to uczyć, rozwijać i inspirować ludzi w każdym wieku.” – Iwona Święcka, Dyrektor PLA

Princeton to Akademia Językowa, którą tworzy zespół ekspertów posiadających ogromne doświadczenie w nauczaniu języków obcych w tym języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców oraz w przygotowaniu do egzaminów międzynarodowych: FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, EFB, TOLES, GMAT. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2, zarówno w formie zajęć grupowych, indywidualnych oraz dla firm.

RÓŻNORODNOŚĆ ĆWICZEŃ
Szybkie postępy w nauce gwarantujemy poprzez dynamiczny i kreatywny sposób prowadzenia zajęć:  praca indywidualna, w parach, w grupach, debaty, projekty, prezentacje, symulacje.

KOMUNIKACJA W JĘZYKU OBCYM
Stawiamy na komunikację! Już od pierwszego spotkania prowadzimy zajęcia  w  języku docelowym tak aby pomóc przełamać barierę komunikacyjną.

MOTYWACJA DO NAUKI
Motywujemy do samodzielnej nauki poprzez wsparcie ze strony lektora (zadania domowe, projekty, prezentacje, prace pisemne, testy, egzaminy próbne).

SPRAWDZANIE WIEDZY
W trakcie trwania kursów  lektorzy regularnie sprawdzają postępy w nauce poprzez powtórki materiału, kartkówki, testy. Na zakończenie każdego semestru nauki kursanci piszą test semestralny. W programie każdego z kursów egzaminacyjnych przewidziano dwa egzaminy próbne -„mock exams”.

Co nas wyróżnia?

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ

 Najwyższa skuteczność w nauczaniu języka oraz przygotowaniu do certyfikatów międzynarodowych

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Indywidualne podejście do każdego słuchacza.

METODYCY I EGZAMINATORZY

Wykwalifikowany zespół metodyków i egzaminatorów gwarantujący precyzyjne dopasowanie kursy do poziomu oraz potrzeb słuchacza.

DOŚWIADCZENI LEKTORZY

Doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy, nagradzani certyfikatami za skuteczne przygotowanie do egzaminów, pełni pasji i zaangażowania.

U CIEBIE LUB U NAS

Dojazd do siedziby klienta lub zajęcia w naszej Akademii w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta.

SZYBKO I SKUTECZNIE

Szybkie postępy w nauce i najwyższa zdawalność egzaminów.

DOSTOSUJEMY SIĘ DO CIEBIE

Elastyczne terminy, intensywność oraz długość kursu.

CERTYFIKATY

 Certyfikat PRINCETON LANGUAGE ACADEMY po ukończenia każdego semestru.

Nasi lektorzy

„Cechy, które najbardziej cenię w naszych lektorach to: osobowość, kompetencje, pomysłowość, entuzjazm, pasja, energia oraz charyzma.”
-Iwona Święcka, Dyrektor Princeton Language Academy

Największą wagę przywiązujemy do wyboru najlepszych kandydatów na lektorów, którzy wyróżniają się nie tylko najwyższymi kwalifikacjami metodycznymi i językowymi, ale także zaangażowaniem, doświadczeniem oraz kreatywnymi pomysłami na prowadzenie zajęć.

Jak uczymy

Dbamy o kompleksowy rozwój czterech sprawności językowych: mówienia, pisania, czytania oraz słuchania wraz z nauką słownictwa i gramatyki w kontekście.

Do kursów egzaminacyjnych oraz biznesowych proponujemy rozszerzenie o dodatkowe komponenty mające na celu wyćwiczenie poszczególnych sprawności językowych, w których słuchacz nie czuje się zbyt mocny:

GRAMMAR
zebranie i uzupełnienie gramatyki na poziomach B1-B2, C1-C2

READING+WRITING
rozumienie tekstów i doskonalenie umiejętności pisania w zakresie ACADEMIC lub BUSINESS

SPEAKING+LISTENING
ćwiczenie praktycznej umiejętności mówienia oraz rozumienia ze słuchu

KONTAKT

Kopernika 34
00-336 Warszawa

tel. 22 126 26 26
biuro@princeton.pl

Autobusy: 128, 519, 520
Metro Nowy Świat

WIĘCEJ