Skip to main content

Platforma E-Academy

E-Academy to innowacyjna platforma e-learningowa, która umożliwia tworzenie autorskich kursów i szkoleń nastawionych na cel, a także kompleksowe zarządzanie szkoleniami na każdym ich etapie – od projektowania, przez realizację, po monitorowanie i raportowanie wyników.

 

Mobilne i elastyczne rozwiązanie

Platforma E-Academy jest dostępna 24/7, więc możesz się na niej uczyć, kiedy i gdzie się chcesz! W dowolnym momencie masz dostęp do dodatkowych ćwiczeń i testów zamieszczanych przez trenera, a także możliwość wielokrotnej powtórki każdej lekcji, odtworzenia filmików, webinarów i zadawania pytań trenerowi.

 

Platforma przyjazna użytkownikowi

Kursy na platformie E-Academy są atrakcyjne wizualnie, wciągające i interaktywne. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna. Ciekawe, fabularyzowane szkolenie w formie animowanej gry wciąga użytkowników i znacząco wpływa na ilość zapamiętanych treści. Dodatkowo, jeśli przegapisz spotkanie z trenerem w czasie rzeczywistym, możesz je odtworzyć w formie webinaru. Nawet nie zauważysz, kiedy nowa wiedza sama wejdzie Ci do głowy!

 

Czy na pewno będą efekty?

Spektakularne! Szkolenia są zaprojektowane w interesujący sposób i na każdym etapie zawierają pomocne wideoprzewodniki i instrukcje. Platforma umożliwia Ci śledzenie postępów, zdobywanie punktów i trofeów, a także porównywanie swoich wyników z innymi użytkownikami. Po każdym module wykonujesz test sprawdzający, a na zakończenie kursu dostajesz od nas certyfikat. Nauka jeszcze nigdy nie była tak interesująca i efektywna!

ZOBACZ WIĘCEJ

Zobacz jeszcze

Nie znalazłeś/znalazłaś interesującego Cię kursu/terminu?

Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami w tej sprawie. biuro@princeton.pl

KONTAKT

Kopernika 34
00-336 Warszawa

tel. 22 126 26 26
biuro@princeton.pl

Metro Nowy Świat

WIĘCEJ