Skip to main content

Relacje handlowe na arenie międzynarodowej przeżywają wzmożony rozwój. Wysoki poziom globalizacji sprawia, że współpraca biznesowa odbywa się już nie tylko na rynku lokalnym, ale również poza granicami terytorium firmy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom udaje się zdobywać kolejne rynki, podejmować współpracę z zagranicznymi kontrahentami czy zainteresować swoją ofertą znacznie szerszą grupę potencjalnych odbiorców. Rozszerzenie oferty na rynek międzynarodowy zapewni też przewagę konkurencyjną. Aby przedsiębiorstwo mogło spełnić wszystkie te elementy prężnego rozwoju, niezbędna jest właściwa komunikacja. Już wiesz, dlaczego Ty i Twoi pracownicy muszą swobodnie posługiwać się najbardziej uniwersalnym językiem świata? Angielski w biznesie jest dzisiaj podstawą, aby firma mogła “rozwijać skrzydła”.

Business English “szyty na miarę” indywidualnych potrzeb

Kursy angielskiego w biznesie muszą być dopasowane do indywidualnych potrzeb kursantów, aby komunikacja w języku obcym mogła odbywać się w środowisku zawodowym zawsze na najwyższym poziomie. Fachowe słownictwo typowe dla danej branży, ale również przydatne case studies, dzięki którym kursant poznaje specyfikę współpracy na rynku międzynarodowym, to podstawa nauki angielskiego w biznesie.

Princeton oferuje kursy nastawione na cel – programy nauczania dedykowane dla branż, takich jak prawo, handel, medycyna, bankowość, finanse, logistyka czy informatyka, za każdym razem dobierając poziom kursu, zakres słownictwa oraz jego przebieg, a także zwracając uwagę na indywidualne potrzeby słuchacza z uwzględnieniem języka jaki będzie mu potrzebny do wykonywania pracy na danym stanowisku.

Co ważne, kursy języka angielskiego dla biznesu mogą być organizowane dla kursantów indywidualnych albo grupy pracowników, w siedzibie Akademii Princeton albo w firmie.

Innowacyjne podejście do angielskiego w biznesie

Wydaje Ci się, że sama nauka słówek wystarczy, aby odnosić sukces na międzynarodowym rynku? Oczywiście, bogaty zasób słownictwa i poznana terminologia branżowa jest ważna, ale skuteczna komunikacja w języku obcym może odbywać się tylko poprzez jak najlepsze poznanie specyfiki działania branży z danym kraju.

Lektorzy Princeton korzystają z autorskich programów nauczania o najlepszej skuteczności, a zajęcia przebiegają przy zastosowaniu nie tylko typowych podręczników do nauki języka, ale także innowacyjnych metod mających na celu motywowanie do nauki poprzez angażowanie uczestników w sytuacje maksymalnie zbliżone do życia codziennego lub zawodowego. Standardem jest wykorzystywanie autentycznych materiałów dodatkowych, jak fragmenty artykułów branżowych, webinarów czy stron internetowych.

Absolutnym hitem oferty szkoleniowej Princeton jest metoda hybrydowa, która łączy tradycyjne zajęcia z lektorem z pracą indywidualną uczestników przy wykorzystaniu innowacyjnej platformy szkoleniowej Princeton E-Academy. Jest to narzędzie, które nie tylko motywuje uczestników do nauki, poprawia jej atrakcyjność i efektywność, ale także, w przypadku zorganizowanych szkoleń firmowych, usprawnia kwestie monitorowania jakości oraz efektywności szkoleń.

Zapisz się albo zgłoś swoich pracowników na bezpłatną lekcję próbną angielskiego w biznesie. Przekonaj się, jak działa Princeton- Akademia Językowa stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy chcą odnieść międzynarodowy sukces zawodowy.

Leave a Reply