Skip to main content

To właśnie angielski uznawany jest za uniwersalny język ludzkości. Czy wiesz, że na całym świecie właśnie on jest podstawowym językiem komunikowania się dla 360 milionów ludzi, a 2 miliardy osób potrafi się nim posługiwać? W Polsce 57% osób mówi po angielsku, natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę swobodną komunikację językiem angielskim czy używanie go w sferze biznesowej, statystyki nie są już tak obiecujące.
Czy wiesz, że ponad 70% pracodawców traktuje znajomość języka angielskiego jako wymóg?
Princeton oferuje kursy konwersacyjne, specjalistyczne, biznesowe i te, które przygotowują do zdobycia międzynarodowych certyfikatów. Podejmij wyzwanie, ucz się angielskiego wedle indywidualnych potrzeb i preferencji, jesteśmy pewni, że nasi doświadczeni lektorzy pomogą Ci zdobyć kolejne umiejętności komunikacyjne oraz poczuć się pewnie i bezpiecznie w środowisku międzynarodowym.

Cztery sprawności językowe

Mówienie w nauce języka jest bardzo ważne , ponieważ w ten właśnie sposób posługujemy się językiem obcym najczęściej i ten aspekt języka sprawia wielu osobom największe trudności. Jednak bariera w mówieniu często spowodowana jest strachem przed popełnieniem błędu, nieznajomością słownictwa czy zasad gramatyki.
Dlatego też, podstawą nauczania języka angielskiego w Princeton jest skupienie uwagi na wszystkich elementach sprawności językowych, ze szczególnym uwzględnieniem mówienia. Oprócz nauki słownictwa i gramatyki priorytetem jest również to, aby kursanci nabywali umiejętności mówienia, pisania, czytania oraz słuchania po angielsku.

Kurs dopasowany do indywidualnych potrzeb kursanta

W pierwszym etapie współpracy kursant wypełnia test kwalifikacyjny. Na jego podstawie zostaje dopasowany poziom konkretnego kursu. Co więcej, skupiamy się na indywidualnych potrzebach słuchaczy, szczególnie na usprawnianiu tych w zakresie językowej komunikacji, w których ci nie czują się zbyt mocni. Dzięki temu nie tylko utrwalane zostają umiejętności już nabyte, ale rozwijane kolejne, aby posługiwanie się obcym językiem było jak najbardziej swobodne.
Dodatkowo przed rozpoczęciem kursu, każdy słuchacz ma możliwość odbycia bezpłatnej lekcji pokazowej, mającej na celu zapoznanie z lektorem oraz metodami nauczania.

Kursy nastawione na cel – Angielski w biznesie

Znajomość języka angielskiego pozwoli Ci zdobyć wspaniałą pracę w środowisku międzynarodowym lub wspinać się po kolejnych szczeblach kariery. Biznesowy angielski to szczególna „szyta na miarę” oferta, skierowana głównie do klientów firmowych oraz studentów Uczelni Wyższych rozpoczynających swoją karierę zawodową..
Dojazd wykwalifikowanych lektorów do siedziby firmy, kurs językowy w kameralnych salach wykładowych Akademii Princeton w samym sercu Warszawy, lub kurs on-line z wykorzystaniem innowacyjnej platformy szkoleniowej? Żaden problem, to my dostosujemy się do Twoich oczekiwań, ustalimy też wygodny harmonogram zajęć oraz sposób ich prowadzenia: stacjonarnie, on-line lub hybrydowo.

Profesjonalizm , efektywność oraz indywidualne podejście do klienta – to główne czynniki, którymi kierujemy się w Akademii językowej Princeton. Na każdym etapie dokładamy wszelkich starań aby nasi kursanci mogli odnosić zawodowe sukcesy na miarę swoich kompetencji.

Leave a Reply