Skip to main content

Po czym poznasz dobrą szkołę językową? Jak zweryfikować, który konkretnie kurs pozwoli spełnić Twoje oczekiwania względem nauki języka obcego i będzie optymalnie skuteczny? Co brać pod uwagę, wybierając konkretną akademię językową? Pamiętaj, że priorytetem zawsze są Twoje indywidualne preferencje, a nauka ma być dopasowana do Twoich potrzeb, ale również możliwości. Dowiedz się więcej.

Jaki kurs językowy wybrać?

Przede wszystkim weź pod uwagę swoje kompetencje oraz efekt, jaki poprzez naukę języka obcego chcesz uzyskać. Do wyboru masz przecież angielski ogólny, biznesowy czy egzaminacyjny na wyższym poziomie. Tylko od Ciebie zależy, który wybierzesz.

Jeśli nie wiesz, na jakim poziomie jest Twoja umiejętność posługiwania się językiem obcym, akademia językowa Princeton udostępnia specjalny test poziomujący dla każdego kursu. Dzięki niemu otrzymasz wskazówki dotyczące dalszej edukacji, a sam kurs i lektorzy zostaną dopasowani idealnie do Twoich indywidualnych potrzeb. Właśnie indywidualne podejście do kursanta jest w tym przypadku “kluczem do sukcesu”.

Rodzaj realizacji kursu językowego

Oprócz typu kursu językowego możesz samodzielnie wybrać nie tylko liczbę godzin, w trakcie których będą odbywać się lekcje. To Ty decydujesz o tym, czy kurs ma odbywać się online albo w siedzibie akademii. Co więcej, możesz zapisać się na lekcje indywidualne lub grupowe, do tego wybierasz liczbę kursantów, którzy są razem z Tobą obecni na wszystkich zajęciach.

Lektorzy języka angielskiego

Zanim zapłacisz za kurs językowy, koniecznie sprawdź, jakie kwalifikacje posiadają lektorzy, którzy będą Cię uczyć angielskiego. Akademia językowa Princeton zatrudnia absolwentów Filologii Angielskiej, Amerykanistyki, Lingwistyki Stosowanej, egzaminatorów matury IB oraz egzaminów międzynarodowych, a także wykładowców akademickich. Wszyscy lektorzy oraz Native Speakers posiadają specjalistyczne przygotowanie metodyczne oraz dodatkowo dyplomy CELTA, DELTA, TKT czy TEFL. Dzięki temu masz gwarancję, że kształcenie odbywa się na najwyższym poziomie.

Leave a Reply